INSPIRACE V BOHÉMSKÉM STYLU
FOTO: Sabina Povolná

INSPIRACE V BOHÉMSKÉM STYLU

Inspirace
AUTOR: Karolína Lišková
DATUM: 31/05/2019

O setkání svatebních dodavatelů s názvem Láska bohémská, které probíhalo začátkem května na Vysočině, jsme už psali. Podívejte se na editorial. Ten v rámci akce nafotila Sabina Povolná a video natočil Jakub Vichta.

„Přípravy svatebního editorialu jsou jako živý organismus,“ říká organizátorka celé akce a zároveň tvůrkyně konceptu Lucie Hauzner ze svatební agentury Zaslíbeni lásce, když popisuje, jak série fotek vznikala. „Věci se mění, nápad střídá nápad, ale jedno v případě Lásky bohémské bylo jako maják na moři. Beduínský stan v kombinaci s neuvěřitelným prostorem Galerie Sýpka v Osové Bítýšce. Tady se zrodila myšlenka spojit vše krásné a bohémské a atmosféru nejen zachytit do videa a fotografii, ale vznikl i nápad ukázat snoubencům, jak se takové fotky tvoří. Návštěvníci pak mohli nahlédnout i pod ruce jednotlivým dodavatelům.“ A to, že na akci vládla příjemná atmosféra a pro mnohé to byl nevšední zážitek, potvrzuje i Bára Nováková, která se s Caravanem Vivi akce také účastnila. „Radost, láska k řemeslu, nadšení i očekávání dalo vzniknout ediotorialu, který může být pro snoubence obrovskou inspirací a doufáme, že se k němu budou rádi vracet."

Foto: Sabina Povolná, video: Jakub Vichta, koncept, dekorace: Zaslíbeni lásce, místo: Galerie Sýpka, Osová Bítýška, květiny: Simply Flowers , šaty: Veronika Kostkova wedding atelier, vizáž: Veronika Mykolenko Make – up Artist, ozdoby do vlasů, doplňky: Tiarra, šperky: by.Ann Jewelry, boty: Eva Klabalova, snubní prsteny: Helioring, spodní prádlo: Créeme, oblek ženich: SALONč4, klobouky: Alice Trojanová – modistická dílna, tiskoviny: Milujeme, nábytek: Ratanový nábytek Rattan.cz, světelné nápisy: Svítící písmena, dort a sladkosti: dortUM, mobilní bar: Caravan Vivi, prosecco: Proseccovan.cz, beduínský stan: Veselí pod stanem, dále: Stanový hotel CZ, Katering, nanuky Na Dřívku, výšivka na bundě Tarmi,v roli nevěsty a ženicha: Sabina Juříková a Vašek Dvořák

FOTO: Sabina Povolná