BYLA ZIMA A VZALI SE V PÍSKU...
FOTO: Michaela Smetanová

BYLA ZIMA A VZALI SE V PÍSKU…

Inspirace
AUTOR: red.
DATUM: 05/12/2019

Původně Michaela, Kristýna, Lucie a Andrea ze svatební agentury Láskonky plánovaly už na léto svatební piknik v písku, jak ale ony samy říkají, nakonec z toho vznikla až na podzim malá oslava lásky. A také krásné fotky a skvělá inspirace pro budoucí nevěsty.

„Jako místo jsme si vybraly pískovnu v Horní Bříze u Plzně,“ popisuje vznik editorialu fotografka Michaela Smetanová. „Nejprve jsem vyrazily na obhlídku s naší novou posilou, grafičkou Andreou, a všechno jsme si dopředu promyslely. Shodou náhod jsme také našly starý rám okna, který jsme si pečlivě schovaly do křoví, že ho při focení použijeme jako rekvizitu,“ popisuje fotografka. „Za modely jsme si vybraly sympatický pár Elišku a Filipa. Okamžitě jsme si totiž sedly a velmi se nám líbilo jejich pozitivní naladění. Kolegyně Lucie pak také domluvila schůzku s majitelkou Barborou Bečvářovou v jejím plzeňském salónu Simply bride, kde jsme zkoušely a vybíraly šaty. Chtěly jsme co nejjednodušší hladké svatebky, protože jsme předpokládaly, že bude chladno a budeme muset vrstvit.“

Další členka týmu Kristýna byla v době plánování akce v pokročilém stadiu těhotenství a už se musela šetřit. „Slíbila, že upeče bábovku v její krásné formě a udělá alespoň kytku. Ale předčasně nám „odpadla“ a my jsme si musely poradit samy. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si ráno v den focení musela přivstat a pekla jsem quiche a do toho poprvé vázala kytku. Kristýnu, která byla v nemocnici, jsem měla pořád na uchu. Radila mi, jak skládat kytky k sobě, jak si udělat základ a jak pokračovat,“ líčí fotografka Míša. A jak to nakonec všechno dopadlo? To posuďte sami.

Více na:
http://www.vaselaskonky.cz/o-nas/

https://www.facebook.com/laaskonky/

https://www.instagram.com/laaskonky/

Foto: Michaela Smetanová Photography, styling dekorací, jídlo a kytka: Michaela Smetanová, Andrea Dostálová, grafika: Andrea Dostálová, make-up, vlasy: Lucie Kramperová make-up artist, šaty: Simply bride, modelové: Eliška a Filip Hedenreichovi, vše pod taktovkou Láskonky.

FOTO: Michaela SmetanováFOTO: Michaela Smetanová