PŘIJĎTE SE PRVNÍ KVĚTNOVOU NEDĚLI PODÍVAT, JAK SE DĚLÁ SVATBA V BOHÉMSKÉM STYLU!

PŘIJĎTE SE PRVNÍ KVĚTNOVOU NEDĚLI PODÍVAT, JAK SE DĚLÁ SVATBA V BOHÉMSKÉM STYLU! NA JEDNOM MÍSTĚ POTKÁTE TOP SVATEBNÍ DODAVATELÉ ŠATŮ, ŠPERKŮ, KYTEK, DEKORACÍ A TAKÉ I DORTŮ A CATERINGU

Inspirace
AUTOR: Karolína Lišková
DATUM: 25/04/2019

Plánujete v letošním roce svatbu a ladíte detaily? Pak určitě nepropásněte možnost zúčastnit se 5. května odpoledne skvělé akce s názvem Láska bohémská v Osové Bítýšce v Galerii Sýpka na Vysočině. Téměř třicet zkušených svatebních profíků se tady sejde, aby vám nejen představili svou práci, ale i nanečisto ukázali, jak se dělá svatba. Přijďte se podívat pod ruce svatebním specialistům, mrknout do zákulisí příprav a na focení svatebního editorialu, anebo si jen tak posedět ve stínu krásného beduínského stanu.S nápadem zorganizovat tuhle báječnou akci přišla před nedávnem svatební dekoratérka Lucie Hauzner ze svatební agentury Zaslíbeni lásce, která společně s kolegyní Kateřinou Stachovou nabízí pro veselí na svatbách i beduínský stan.

FOTO: Sabina Povolná

V rámci akce proběhne i profesionální focení série svatebních fotografií.

„Myslím, že je to zajímavý nápad. Podobné stany by podle mě do budoucna mohly nahradit dnešní velmi oblíbené stodoly,“ říká Lucie, která se začátkem roku rozhodla, že nafotí sérii fotografií, aby ukázala, jak může veselka ve stanu vypadat.

FOTO: Sabina Povolná

Za Láskou bohémskou stojí svatební dekoratérka Lucie Hauzner ze svatební agentury Zaslíbeni lásce a další tvůrci.

„Sehnala jsem úžasné a romantické místo v areálu Galerie Sýpka v Osové Bítýšce, která je jen půl hodiny od Brna. Začala jsem spolupracovat s talentovanými fotografkami a osvědčenými dodavateli, ale postupně se o to začali zajímat také snoubenci, kteří se chtěli přijít inspirovat. Začali se ozývat i další svatební tvůrci a ono se to nakonec tak nějak přirozeně vyvinulo v tenhle svatební event, který se bude konat venku i uvnitř galerie,“ říká organizátorka.

FOTO: Sabina PovolnáFOTO: Sabina Povolná

Přípravy na první květnovou neděli vrcholí.

Všechno je teď ve fázi pečlivých příprav. „Mělo by to být přátelské setkání a doufáme, že za námi přijedou snoubenci nebo budoucí nevěsty s kamarádkami a kamarády nebo třeba s maminkami a babičkami a že u kávy nebo nad skleničkou kvalitního prosecca od Proseccovanu probereme všechno, s čím potřebují poradit, nebo doladit na svatbu. Určitě jim předáme také užitečné rady a tipy, aby se jim velký den úžasně vydařil a dlouho na něj s rodinou vzpomínali. Navíc tady uvidí v akci svatební fotografy, budou moci nahlédnout do Caravanu Vivi, potkají tady návrhářky, šperkaře, designéry, floristky, vizážistky, cukrářky a další tvůrce a se všemi si budou moci popovídat. Vstup je zdarma a my se na setkání už moc těšíme,“ uzavírá Lucie Hauzner.